Kristalliseminar: Kuidas valida poolvääriskivist kaitse-ja väeehteid kinkimiseks

Amulett (ladina amulētum) on ese, mida kantakse tavaliselt kaelas või mujal kehal ning millel arvatakse olevat kaitsev või jõuduandev omadus. Kõige tugevama toimega on isetehtud amuletid. Kaitse-ja väeehted, mida saab kasutada amulettidena, on kõige väekamad just siis, kui need ise valmistada ja kui kasutada selleks ka erinevate omadustega kristalle.

Toimub Ainemaht Hind
8.12.2017
R kell 17.30-20.00
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Teadmisi väe-ja kaitseeheteks sobivate erinevate omadustega kristallide kohta annabki käesolev seminar.

Sisu:

• mis on üldse kaitse- ja väeehe;
  • milliseid kristalle on kõige parem selleks kasutada;
  • kuidas üldse kristallid töötavad;
  • millistel puhkudel on meil neist abi;
  • kuidas teisele inimesele kristallist kaitse- ja väeehet kinkimiseks valida ja kas üldse tohime seda teha;
  • kuidas kaitse- ja väeehteid puhastada, väestada, programmeerida;
  • millisel viisil saame veel nendest abi.

Juhendaja

Kaia-Liisa Reinut

Kaia-Liisa Reinut on Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja, Reiki meister ja kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja. Kaia-Liisa lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina ja on töötanud ka turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ning juhtinud meediaagentuuri. Viimased 10 aastat on ta pidevalt tegelenud vaimsete teemadega ja end koolitanud feng shui, geobioloogia, pendliõpetuse, klassikalise massaaži (M.I.Massaažikoolis), Reiki (III aste), Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnika(EMF, I-V faas) ning Acess BARS`-i alal. Indias on ta õppinud kristalliteraapiat ja Tiibeti Laulvate Kausside teraapiat, hetkel on käimas gemmoloogia-õpingud USA Rahvusvahelises Gemmoloogiakoolis(gemmoloogia on mineraloogia haru ning tegeleb vääriskivide ja poolvääriskividega e. kristallidega teaduslikust vaatenurgast). Reiki, kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki juures võlubki teda just aitamise ja andmise pool ja ta soovib oma teadmisi kogu südamest jagada kõigiga, kes seda vajavad ja soovivad.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |