Kristalliseminar: Maagilised rituaalid: puhastamine, kaitse ja väestamine

Üha närvilisemaks muutuvas ühiskonnas muutub järjest olulisemaks elada ise tasakaalus. Paraku mõjutavad meid aga erinevad energiad, mille olemasolust me alati teadlikud pole, kuid mille mõju võime tajuda läbi meie elus asetleidvate sündmuste. Kuidas ennast ja oma kodu nende energiate eest kaitsta, laadida ja puhastada, sellele saate vastused seminaril.

Toimub Ainemaht Hind
R kell 17.30-20.00
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Elame maailmas, mis koosneb energiast, mis vibreerib erineval sagedusel - nii meie sees kui ka meie ümber. Kuidas ennast ja oma keha energeetiliselt puhastada nii, et oleksime nii vaimselt, psüühiliselt kui füüsiliselt terved, kuidas panna hea energia liikuma ja suurenema ning kuidas ennast kaitsta väliste energiate eest, mis alati meile ja meie sisemisele arengule kasulikud pole? Kõigele sellele saate vastuse seminaril.

Seminaril räägitakse veel:

• Keha energeetilise puhastamise vajalikkusest ja erinevatest viisidest
  • Chakrate diagnoosimise, puhastamise ja tasakaalustamise viisidest: o Kivide ja kristallide abil o Reiki abil o Pendli abil o Tiibeti laulvate kausside abil
  • Helide ja vibratsiooni mõjust inimese energiaväljale
  • Inimese poolt loodud elektromagnetväljade mõjust inimesele
  • Kuidas ennast erinevate energiate eest kaitsta
  • Eluenergiast ja selle liikumisest erinevates ruumides
  • Mis takistab energia vaba liikumist ning kuidas see meid igapäevaselt mõjutab
  • Kuidas kinnijäänud energiat ära tunda
  • Kuidas puhastada ruumi nn. mustast energiast
  • Ruumipuhastuse abivahendid
  • Kodu puhastuse rituaalid
  • Ruumide ja kodu kaitsmine energeetiliste rünnakute eest
  • Kuidas ja milliste kristallidega oma kodu väestada

Juhendaja

Kaia-Liisa Reinut

Kaia-Liisa Reinut on Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja, Reiki meister ja kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki õpetaja. Kaia-Liisa lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina ja on töötanud ka turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ning juhtinud meediaagentuuri. Viimased 10 aastat on ta pidevalt tegelenud vaimsete teemadega ja end koolitanud feng shui, geobioloogia, pendliõpetuse, klassikalise massaaži (M.I.Massaažikoolis), Reiki (III aste), Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnika(EMF, I-V faas) ning Acess BARS`-i alal. Indias on ta õppinud kristalliteraapiat ja Tiibeti Laulvate Kausside teraapiat, hetkel on käimas gemmoloogia-õpingud USA Rahvusvahelises Gemmoloogiakoolis(gemmoloogia on mineraloogia haru ning tegeleb vääriskivide ja poolvääriskividega e. kristallidega teaduslikust vaatenurgast). Reiki, kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki juures võlubki teda just aitamise ja andmise pool ja ta soovib oma teadmisi kogu südamest jagada kõigiga, kes seda vajavad ja soovivad.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |