Kristalliseminar

Kui Sul on tõmme kivide ja kristallide poole ning soovid neist imelistest olenditest rohkem teada saada, kui soovid õppida teadlikult kasutama oma vääriskividest või poolvääriskividest ehteid või õppida, kuidas neid sõpradele kingituseks valida - siis tule meie kristalliteraapia seminaridele!

Kursuse tunniplaan

Grupp Toimub M* Juhendaja(d) Hind
 Külluse loomine ja unistuste väestamine
12.05.2017
R kell 17.30-20.00
Pepleri 4
3 Kaia-Liisa Reinut 18 €
 Maagilised rituaalid: puhastamine, kaitse ja väestamine
R kell 17.30-20.00
Pepleri 4
3 Kaia-Liisa Reinut 18 €

* Kursuse maht akadeemilistes tundides

Kristalliseminar: Külluse loomine ja unistuste väestamine

Sel seminaril räägime ja õpime kasutama kristalle oma unistuste ja taotluste väestamiseks, nii nagu seda tehti iidses Lemuurias ja Atlantises. Eraldi peatume kristallide olemusel ning sellel, kuidas ning millised kristallid aitavad küllusteadvuse suurendamisel ning külluse manifesteerimisel Sinu füüsilisse reaalsusesse. Mis on üldse küllusteadvus ja kuidas seda püsivalt saavutada?

Kristalliseminar: Maagilised rituaalid: puhastamine, kaitse ja väestamine

Üha närvilisemaks muutuvas ühiskonnas muutub järjest olulisemaks elada ise tasakaalus. Paraku mõjutavad meid aga erinevad energiad, mille olemasolust me alati teadlikud pole, kuid mille mõju võime tajuda läbi meie elus asetleidvate sündmuste. Kuidas ennast ja oma kodu nende energiate eest kaitsta, laadida ja puhastada, sellele saate vastused seminaril.

Kristallid ootavad - kannatlikkuse ja armastusega, et me neid kasutama õpiks - nii enda ja teiste väestamiseks, energeetiliseks puhastamiseks, tervise kosutamiseks , tasakaalustamiseks ja ka paljuks muuks. Õpe toimub praktiliste seminaride vormis.

Uutel huvilistel on soovitav kindlasti osaleda ka sissejuhataval seminaril..

Koolitaja on Kaia-Liisa Reinut, Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja, Reiki meister ja kristalliteraapia õpetaja. Kaia-Liisa lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina ja on töötanud ka turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ning juhtinud meediaagentuuri. Viimased 10 aastat on ta pidevalt tegelenud vaimsete teemadega ja end koolitanud feng shui, geobioloogia, pendliõpetuse, klassikalise massaaži (M.I.Massaažikoolis), Reiki (I, II ja III aste), Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnika(EMF, I-V faas) ning Acess BARS`-i alal. Indias on ta õppinud kristalliteraapiat ja Tiibeti Laulvate Kausside teraapiat, hetkel on käimas gemmonoloogia-õpingud USA Rahvusvahelises Gemmoloogiakoolis(gemmoloogia on mineraloogia haru ning tegeleb vääriskivide ja poolvääriskividega e. kristallidega just teaduslikust vaatenurgast). Reiki, kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki juures võlubki teda just aitamise ja andmise pool ja ta soovib oma teadmisi kogu südamest jagada kõigiga, kes seda vajavad ja soovivad.