Kristalliseminar

Kui Sul on tõmme kivide ja kristallide poole ning soovid neist imelistest olenditest rohkem teada saada, kui soovid õppida teadlikult kasutama oma vääriskividest või poolvääriskividest ehteid või õppida, kuidas neid sõpradele kingituseks valida - siis tule meie kristalliteraapia seminaridele!

Uutel huvilistel on soovitav kindlasti osaleda ka sissejuhataval seminaril..

Koolitaja on Kaia-Liisa Reinut, Sisemise Tarkuse Kooli UNIVERSUS juhataja, Reiki meister ja kristalliteraapia õpetaja. Kaia-Liisa lõpetas Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina ja on töötanud ka turunduse vallas erinevates rahvusvahelistes ettevõtetes ning juhtinud meediaagentuuri. Viimased 10 aastat on ta pidevalt tegelenud vaimsete teemadega ja end koolitanud feng shui, geobioloogia, pendliõpetuse, klassikalise massaaži (M.I.Massaažikoolis), Reiki (I, II ja III aste), Elektromagnetvälja Tasakaalustamise Tehnika(EMF, I-V faas) ning Acess BARS`-i alal. Indias on ta õppinud kristalliteraapiat ja Tiibeti Laulvate Kausside teraapiat, hetkel on käimas gemmonoloogia-õpingud USA Rahvusvahelises Gemmoloogiakoolis(gemmoloogia on mineraloogia haru ning tegeleb vääriskivide ja poolvääriskividega e. kristallidega just teaduslikust vaatenurgast). Reiki, kristalliteraapia ja Kristalli-Reiki juures võlubki teda just aitamise ja andmise pool ja ta soovib oma teadmisi kogu südamest jagada kõigiga, kes seda vajavad ja soovivad.