Suhted ja isiksuse areng

Kui palju raha on õnneks vaja

Tihti on rahal meie elus ebaõiglaselt suur roll ja võib tekkida tunne, et raha kontrollib inimese elu. Kuidas aga võtta ohjad enda kätte ja keerata see olukord peapeale - kuidas teha nii, et hoopis inimene kontrollib raha?

Kuidas mediteerida

Kursusel osaleja saab kaasa tööriistad ja julgustuse lihtsa meditatsioonipraktika põimimiseks oma igapäevaellu.

Külgetõmbeseadus ja intuitiivsus

Külgetõmbeseadus on universumi võimsaim seadus, ta tõmbab sinu ellu seda, millele mõtled ja millele pöörad oma tähelepanu ning kulutad energiat. Kursuse käigus tutvustatakse põhjalikult külgetõmbeseaduse olemust ja selle samm-sammulist rakendamist oma igapäevaelus.

Mina olen mina ja see meeldib mulle

Enesehinnang mõjutab meie vaimset ja füüsilist tervist, hakkamasaamist tööl, kodus ja sõprade ringis. Koolitusel õpitakse kuidas ennast rohkem usaldada ja väärtustada, liikuda suurema iseolemise ja enesekindluse suunas.

UUS! Mindfullness

Igapäevase stressiga toimetulek ja emotsioonide juhtimine, mindfullness praktikad. Kohati on isegi raske mõista, et stress, teisisõnu häirivad mõtted ja emotsioonid, on meie endi loodud ja seeläbi on ka nende muutmine meie endi kätes.

Spagaat töö- ja eraelu vahel - kas tasakaal on võimalik?

Sellel kursusel õpime tundma põhjuseid, mis meid praegusel hetkel takistavad saavutamast tasakaalu töö- ja eraelu vahel ning leiame loominguliste tehnikatega sellele olukorrale lahendusi.

Võõrast tuttavaks. Kuidas olla julge ja mõjus suhtleja kohtumisel uute inimestega?

Koolitus on mõeldud kõigile, kes tunnevad, et tööalastes või eraelulistes suhtlemisolukordades uute inimestega jääb puudu julgusest ja enesekindlusest. Eesmärk on suurendada osalejate suhtlemisjulgust ning arendada suhtlemisoskusi, mis võimaldavad toimetulla erinevate suhtlemissituatsioonidega.