Minu Uus Elu Lugu

Sihtgrupp: kõik, kes on valmis oma uut elu(lugu) kirja panema, sellega kaasa minema ja loomulikult seda nautima. Läbinud feng shui kursustel vähemalt I, II ja III astme. Tunnevad feng shuis kasutatavad abivahendeid: yijing, pendel, bagua. Tasuda saab ka kolmes osas. Kursus eesmärk on uue mõtteviisi loomine ja oma UUE ELULOO kirjutamine ning selle elluviimine. Praktilised harjutused, ka kodutööd. Paneme tööle kõik 3 (füüsilise, psüühilise, spirituaalse) energiatsandid.

Mis on inimese eesmärk? Inimese eesmärk on olla õnnelik. Tunda ennast hästi just selles ajas, selles kohas ja nende inimeste keskel ja mis veelgi tähtsam tunda ennast õnnelikuna iseendaga koos olles. Kuid selleks tuleb tal kontakt saavutada praeguse hetkega, oma tõelise Minaga, oma südamest tulevate soovide, eesmärkide … jt, kuidas keegi seda nimetab. Tähendab olla oma väärtuslik Mina. Tunda ennast just siin ja praegu hästi.

Sisu: Kas sa tead mida sa tahad? Alustame lihtsamast. Kas sa tead mida sa ei taha? Kuidas sa ei taha ennast tunda? Mida sa ei taha kogeda? Liigume tagurpidi. Tuleme "alt" välja päikesevalgusesse kätte, rõõmu- ja õnnetundesse.

Kasutame abivahendeid: yijing'i, pendlit. Puhastame oma kanalid (takistused), teeme praktilisi harjutusi (qigong, norbekov, meditatsioon jne), analüüse, teste ja loome uut vibratsiooni milles soovime ja tahame elada. SEE ON MINU UUS ELULUGU!