Feng shui seminarid: Hiina uue aasta vastuvõtmine 2.

Kursus toimub kevadsemestril 2018. Täpsem info selgub peagi. Kui olete huviline, jätke oma kontaktandmed siia.

Juhendajad

Janno Seeder

Janno Seeder on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. Töötanud Eesti Kindlustuses, Hansapanga Kindlustuses, Balti Kindlustusmaakleris. Enne oma ettevõtte asutamist töötas AS Hansapank investeerimistoodete müügiosakonna juhatajana. 2003. alustas tegevust feng shui alast nõustamist ja koolitust pakkuv firma Seeder Konsultatsioonid OÜ. Alates 1999. a on Janno aktiivselt tegelenud geobioloogia ja feng shuiga. 2002. aastal sooritas Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures geobioloogia-alase eksami. 2004-2006 Blue Muontain Feng Shui Instituudi poolt tunnustati feng shui diplomiga. Rahvaülikoolis alates 2005. a. 2009. a valitud Harjumaa aasta koolitajaks.

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Olen huviline

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |