Feng shui seminarid: Feng shui interjööris 2.

Soovitav on 1. seminari feng shui interjööris läbimine aga saab osaleda ka ainult 2. seminaril - kevadsemestril korraldame neid seminare uuesti, siis saab 1. seminaril osaleda.

Toimub Ainemaht Hind
2.12.2017
L kell 14.00-16.30
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Sisu:

Seminaril saame teada, kuidas mõjutavad meie tervist ja heaolu ruumis: talad, servad, nurgad, kaldseinad, sambad, uksed ja aknad. Tutvume feng shui energiaõpetuse põhimõtetega erinevates tubades, aga ka köögis, vannitoas, tualettruumis ja tööruumis.

Seminaril kasutatakse palju illustreerivat materjali ning arutletakse erinevate kodude näidete põhjal.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |