Feng shui ühepäevased loengud ja filmiõhtud: Koduenergia praktiline analüüs ühe kodu näitel

Info

Feng shui kui energiaõpetus ütleb, et ükskõik, kus me elame, kas eramus, kortermajas või ühiselamus, on alati võimalik luua harmooniline, mugav ja toetav elukeskkond just meile. Külastame ühte kodu, kus viime läbi praktilise feng shui nõustamise.

Toimub Ainemaht Hind
20.05.2017
L kell 10.30-13.30 - toimumisaeg võib muutuda!
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

2016.aasta suvel toimus Tallinnas ja selle ümbruses üle kümne sellise, väga eduka ja hästi praktilise koolituse. Huvilisi oli palju, seepärast jätkuvad sarnased praktilised väliõpped ka 2017. aasta suvel ja nüüd juba ka Tartus.

See on esimene Tartu grupp, kasutage juhust! Ja pakkuge välja ka oma kodu praktiseerimiseks - saate topeltkasu! Kohtade arv on piiratud.

Koolituse käigus:

  • analüüsime kodu energia liikumist;
  • analüüsime yin/yang energiate harmooniat;
  • 4 elementi siseruumides;
  • 5 stiihia harmoonia;
  • tasakaalustamise võimalused.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |