Feng shui ühepäevased loengud ja filmiõhtud: Feng shui aias

Koduaia head energiat saab ise luua. Praktilist nõu oma aia kujundamiseks saavad kõik soovijad.

Toimub Ainemaht Hind
1.04.2017
L kell 11.00-13.30
Pepleri 4
3 ak. tundi 18 €
Registreerima

Feng shui ajaloo on kirja pannud taoistlikud preestrid, kes jälgisid aastasadade ja -tuhandete jooksul looduse energiate liikumist, toimunud muudatusi, soodsaid ja ebasoodsaid ilminguid meie ümber ning selle mõju meie igapäevaelule. Enamasti arvatakse, et feng shui - see on siseruumi kujundamine. Kui feng shui ajalugu loetakse erinevate allikate järgi 5000-10000 aasta vanuseks, siis ruumi sisse kolis energiaõpetus alles hiljuti, umbes 2500 aastat tagasi.

Feng shui ei armasta kindlaid liine, vaid pigem vaba energia voolamist, mida inimkäsi on osavalt suunanud talle vajalikku suunda. Midagi ei tohi olla liiga palju, ega liiga vähe - kohe tekib tasakaalutus ja mis peamine: õige aed peab nägema välja palju vanem kui selle kodu maja ja omanikud.

Teemad: Feng Shui põhitõed, ülesanded välisruumis. Energia kolm liiki. Yin/yang ja tasakaal välisruumis. 4 elemendi põhimõte: turvatunne ja kontroll info liikumise üle. Feng shui aiakujunduse põhireeglid. Pilgupüüdjad. Hoonete paigutumine krundil: talustiil ja mõisastiil rakendumine tänapäeval. 5 stiihiat: Tuli, Maa, Metall, Vesi, Puu. Stiihiate omadused, mõju üksteise suhtes, tasakaalustamine. Bagua ehk oma (kodu, perekonna, maja, aia) eluvaldkondade aktiviseerimine, tasakaalustamine aiakujunduse abil. Bagua seos 5 elemendiga. Taimed yin/yang´i tasakaalus.

Juhendaja

Siret Seeder

1999. aastast tegeleb Siret geobioloogia ja feng shuiga. Geobioloogia-alase eksami sooritas ta 2002.a. suvel Baltic Dowser's Association ja Eesti Feng Shui Klubi juures.

2003.a. läbis Norbekovi I astme kursuse.

2004.ja 2006. a. osales feng shui meistri dr Shan-Thun Hsu feng shui I, II ja III astme kursustel, mille läbimisel tunnustati teda Blue Muontain Feng Shui Instituudi diplomiga.

2007.a. osales qigongi ja reiki kursustel. Läbis ka vabastava hingamise algastme.

2008.a. läbis Siret klassikalise massaaži ja Silva meetodi kursuse ning 2009.a. Psych-K (psüühiline kinesioloogia) I astme.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |