Psühholoogia ja eneseareng

Loovkirjutamine

Kursusel keskendutakse ennekõike kujutlusvõime toetamisele ja arendamisele, rõhk on oma sisemaailma uurimisel, mitte niivõrd valmis ja lõpuni viimistletud tulemuseni jõudmisel. Kasutatakse Hunt uksel lähenemist, mis on budismist inspireeritud loovkirjutamine. Eelnev kirjutamise kogemus pole vajalik.

Praktiline enesekaitse

Sellel kursusel osalemine on vähim, mida sa saad teha enda ja oma lähedaste turvalisuse suurendamiseks.

UUS! Work-Life-Balance - tasakaal töö- ja eraelu vahel

Tavaliselt tahame kõike korraga - edukat karjääri, aega hobidele, põnevat seltsielu ja õnnelikku pereelu. Tegelikkus näeb enamasti hoopis teistsugune välja, kuidas me ka ei pingutaks - kõike ei jõua. Work-Life-Balance´i all mõistame olukorda, kus elu erinevad valdkonnad on tasakaalustatud ja selleteemalised kursused on mujal maailmas juba väga populaarsed.

Kristallide maailm

Peale silmailu usutakse kristallidel juba ammustest aegadest alates olevat inimest kaitsvaid ja toetavaid omadusi. Seminaridel räägitakse neist lähemalt ja õpetatakse ka endale ja teistele kingiks maagilisi ehteid valima ning valmistama.

Feng shui

Feng shui on iidne Hiina õpetus, mille eesmärk on õppida tundma ümbritseva energia omadusi ja kuidas panna need enda heaks tööle. Tutvutakse feng shui olemusega, tõmmatakse paralleele eestimaise tuule ja vee õpetusega ning talupojatarkusega.
Mind köidab Tartu Rahvaülikooli juures üks – INIMESED! Nii õppijate kui õpetajate eest hoolitsetakse. Õppijad on alati pühendunud ja avatud. Väga hea on õpetada, kui õppijatel on õppimise kirg silmis. Nö kalanäoga ükskõikset publikut rahvaülikoolis lihtsalt pole! Siinsetelt inimestelt on ka palju endal õppida – kui tahad hakata õppida hakka õpetama :).
Feng Shui õpetaja Janno Seeder