Hääleseade, soololaul: Evi Vanamölderi individuaaltunnid

Klassikaline hääleseade nii algajatele kui edasijõudnutele. Oodatud on lauluhuvilised, kes soovivad laulda kooris, solistina, soovi korral ettevalmistus muusikakooli või muusika kõrgkooli astujale.

Toimub Ainemaht Hind
4.09-22.12.2017
Individuaaltunnid toimuvad kokkuleppel juhendajaga. Ühe akadeemilise tunni hind 20 eurot.
Pepleri 4
20 €
Registreerima

Koolituse mahu valib osaleja. Tunnid toimuvad juhendaja ja kursuslase poolt kokkulepitud aegadel. Tundide toimumisaja kokkuleppimiseks saab registreerunu kinnituskirja, milles on juhendaja kontaktid.

Tundide eest tasumine toimub üldjuhul 5 tunni kaupa. Esimese tunni eest võib tasuda eraldi.

Teemad:

• Hääleaparaadi toimimine
  • Keha kui instrument
  • Vokaal-tehnilised võtted

Koolituse individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest. Õpiväljundid koolituse lõpetamiseks on koostatud 20 tunnisele kursusele (lisaks 10 tundi on iseseisvat tööd)

Juhendaja

Evi Vanamölder

Evi on lõpetanud Tallinna Riikliku Konservatooriumi laulu eriala. 1969-1992 Vanemuise teatri ooperisolist. Alates 1974.a. Elleri muusikakooli lauluõpetaja. Rahvaülikoolis alates 1989.a.

Õppe kogumaht on 30 akadeemilist tundi, millest auditoorset ja praktilist tööd on 20 tundi, iseseisvat tööd 10 tundi.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |