Kitarriõpe: Vilho Meieri individuaaltunnid

Kitarriõpe algajatele ja edasijõudnutele. Kui on soov õppida mängima kitarri, tuleb vaid end varustada kitarri ja harjutamisajaga, eelnevat kogemust ei ole vaja.

Toimub Ainemaht Hind
4.09-29.12.2017
Individuaaltunnid algajatele ja edasijõudnutele. Toimumisaeg kokkuleppel juhendajaga. Ühe akadeemilise tunni hind 22 eurot.
22 €
Registreerima

Koolituse mahu valib osaleja. Tunnid toimuvad juhendaja ja kursuslase poolt kokkulepitud aegadel. Tundide toimumisaja kokkuleppimiseks saab registreerunu kinnituskirja, milles on juhendaja kontaktid.

Tundide eest tasumine toimub üldjuhul 5 tunni kaupa. Esimese tunni eest võib tasuda eraldi.

Algaja saab tuttavaks akordide, akordisaate, meloodiamängu ja soovi korral ka muusikateooriaga. Edasijõudnutele mängutehnika, laadid/skaalad, teooria, improvisatsioon. Saab ka nõu kitarride, võimendustehnika, efektide, kontsertolukorra, salvestamise vm kitarrindusega seonduva kohta. Muusikastiili valikul piire pole - põhiline, et õppijat huvitaks ja mängimine lõbu pakuks.

Teemad

• Instrumendi valiku kriteeriumid, keelte valik ja kinnitamine, pilli häälestamine ja hooldamine
  • Klassikaline mänguasend ja alternatiivsed võimalused
  • Rütm ja meetrum, nende lugemine noodist, rütmiharjutused
  • Lihtsad ühehäälsed meloodiad. Käte koordineeritud koostöö. Helirida
  • Arpedžeerimine
  • Lihtsamad arranžeeringud popp- ja jazzmuusikast
  • Lihtsamad põhiakordid ja laulu saatmise tehnika
  • Akordsaade nii medikaga kui sõrmitsedes
  • Kitarriduod
  • Lihtsam modernne repertuaar
  • Improvisatsiooni põhialused

Koolituse individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest.

Õpiväljundid kursuse lõpetamiseks on koostatud kursustele kogumahuga 30 akadeemilist tundi, millest auditoorset ja praktilist tööd on 20 tundi, iseseisvat tööd 10 tundi.

Juhendaja

Vilho Meier

Kitarrimänguga olen tegelenud aastast 1998, aktiivselt õpetanud kitarrimängu aastast 2004. Selle aja jooksul on olnud õpilasi vanuses 6 - 60, usinad harjutajad õpivad vanusest hoolimata hästi.

Olen aktiivne muusik - õpetan, kirjutan, salvestan ja mängin muusikat. Olen või olen olnud sellistes ansamblites nagu Speculative Rock'n'Roll Band, Supernova, Crossfire (Jimmie "Bluesman" Lawson), Rude Mood, Loss Paranoias, Cathouse Radio ja veel siin-seal projektides.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |