Hispaania keel algajatele: Algajate suhtluskursus Buen viaje!

Kursus sobib kõigile, kes soovivad hispaania keelega tutvust teha ja omandada esmaseks suuliseks suhtluseks vajaliku keeleoskuse. Saavutatav keeletase A1.1

Toimub Ainemaht Hind
8.05-19.06.2017
E,N kell 17.00 - 18.30
Pepleri 4
24 ak. tundi 108 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus

Kursus on mõeldud neile, kes ei ole hispaania keelt varem õppinud. Kursuse põhirõhk on suulise väljendusoskuse arendamisel ning eelkõige pööratakse tähelepanu reisil vajaminevale sõnavarale. Läbi erinevate tegevuste omandatakse esmased oskused, et Hispaanias hakkama saada. Buen vijaje! - Head reisi!

Teemad

Tervitamine, tutvumine, tänamine, vabandamine

Päritolu, elukoht

Nädalapäevad, kuupäevad, numbrid

Ühistransport: pileti ostmine, info küsimine, kellaajad

Hotellis: toa broneerimine, info küsimine

Võõras linnas: tee küsimine

Kohvikus ja restoranis: tellimine, arve küsimine

Poes ja turul ostmine jne.

Kursuse jooksul pööratakse tähelepanu ka Hispaania kultuurilistele iseärasustele, piirkondlikele erinevustele ning olulisematele vaatamisväärsustele.

Juhendaja

Damaso Ortiz

Damaso on lõpetanud Instituto Pedagogico Anton Makarenko pedagoogika eriala ja 1992 välismaalaste keeleõpetajate täiendkoolitus Madriidis. Eestis on õpetanud hispaania keelt alates 1992.a. Rahvaülikoolis aastast 1999.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |