Hispaania keel algajatele

Kursus sobib neile, kes ei ole hispaania keelt varem õppinud.

Toimub Ainemaht Hind
26.01-4.05.2017
N 17.00 - 18.30
Pepleri 4
30 ak. tundi 135 €
Registreerima

Kursuse kirjeldus:

Vestlusteemad: Tutvumine. Perekond. Ametid. Riigid - maad ja rahvad. Ilm, aastaajad, kuud, nädalapäevad. Rõivad. Transport. Arsti juures. Söögikohas. Sisseoste tegemas. Vaba aeg.

Grammatika: Nimisõna. Omadussõna. Artikkel. Eessõnad. Asesõna. Tegusõnad, pöördkonnad, ebareeglipärased tegusõnad. Olevik ja minevik.

Õppematerjalid

Õppematerjal on õpetaja koostatud.

Juhendaja

Damaso Ortiz

Damaso on lõpetanud Instituto Pedagogico Anton Makarenko pedagoogika eriala ja 1992 välismaalaste keeleõpetajate täiendkoolitus Madriidis. Eestis on õpetanud hispaania keelt alates 1992.a. Rahvaülikoolis aastast 1999.a.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |