Inglise keel: vestluskursus: vestluskursus kesktasemele

Inglise keele vestluskursus kesktasemele B1 (Intermediate B1)

Toimub Ainemaht Hind
14.09-14.12.2017
N 18.45-20.15
Pepleri 4
30 ak. tundi 125 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab õppematerjali. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu. Jätkajatele soodushind.

Õppematerjal

" New Success. Intermediate."

Juhendaja

Mailis Viirmaa

Olen inglise keelt õpetanud lisaks rahvaülikoolile ka üldhariduskoolis, oman kogemust väga erinevates vanustes õpilastega nii suurtes klassides, väiksemates gruppides kui individuaalõppes.
Lisaks Tartu Ülikoolis omandatud Inglise keele õpetaja kvalifikatsioonile olen lõpetanud Räpina Aianduskooli floristi erialal, mis hõlmas nii praktilisi aiandus- ja lilleseadealaseid teadmisi kui ka erialase inglise keele kursusi.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |