Inglise keel: vestluskursus: vestluskursus kesktasemele

Inglise keele kesktase B1+(Intermediate B1+). Kursus sobib inimesele, kes on kesktaseme (B1) juba läbinud ja soovivad nüüd seda korrata ja kinnistada.

Toimub Ainemaht Hind
13.09-20.12.2017
K 9.00-10.30
Pepleri 4
30 ak. tundi 135 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu.

Õppematerjal: "English File Intermediate Plus" 4th Edition.

1. Why did they call you that? People and their names. Brand names. Vocabulary – working out meaning from context. Grammar – pronouns. True colours. Describing a room. Vocabulary – adjective suffixes. Grammar – adjectives.

2. Pack and go! Holidays. Airport security screeners. Vocabulary – holidays. Grammar – present tenses. Opening up or closing down? My local shops. Vocabulary - shops and services. Grammar – possessives.

3. The generation gap. What were you like as a child? Vocabulary – stages of life. Grammar – Past simple and Continuous, used to. In the picture. Taking photos. Vocabulary – photography. Grammar – prepositions.

Juhendaja

Mairi Meizner

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli inglise filoloogia eriala, täiendanud end mitmetel kursustel ja läbinud täiskasvanute koolitaja täiendkoolituse. Täiskasvanutele olen õpetanud inglise keelt ligemale 20 aastat. Viimased 8 aastat olen töötanud Tartu rahvaülikooli keelevaldkonna koolitusjuhina.

Meie tunnuslause on "Õppida on mõnus!". Ka õpetada on mõnus, kui teed seda vabas ja sundimatus õhkkonnas ning õpilased tunnevad õppimisest rõõmu.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |