Inglise keel: vestluskursus: vestluskursus kesktasemele (jätkukursus) minirühm

Inglise keele kesktase B1 (Intermediate B1). Rühmas 3-5 inimest.

Toimub Ainemaht Hind
19.09-23.11.2017
TN 9.00-10.30
Pepleri 4
36 ak. tundi 240 €
Registreerima

Juhendaja

Krista Pisuke

Krista on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia ja Tartu Ülikooli Avatud Ülikooli inglise keele õpetajate kursused, läbinud andragoogika täiendkoolituse ning täiendanud end välismaal. Töökogemus: Tartu Keeltekool, inglise keele õpetaja; Võnnu keskkool, inglise keel. Rahvaülikoolis alates 2003.a. Krista töötab ka giidina ning reisisaatjana.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |