Inglise keel: vestluskursus: vestluskursus elementaartasemele

Inglise keele vestluskursus elementaartasemele A1>A2.

Toimub Ainemaht Hind
19.09-19.12.2017
T 9.00-10.30
Pepleri 4
28 ak. tundi 135 €
Registreerima

Kursus sobib neile, kes on elementaartaseme juba läbinud ja kes soovivad nüüd arendada veel oma rääkimisoskust.

Kursus sobib neile, kes

• teavad viiskusväljendeid
  • oskavad pöörata tegusõnu olema ja omama
  • oskavad moodustada oleviku ja mineviku ajavorme
  • teavad numbreid ja oskavad öelda kellaega, kuupäevi, aastaarve, hindu
  • teavad asesõnu
  • teavad nädalapäevi, kuude ja aastaaegade nimetusi.

Kursus põhineb õpikul "Clockwise. Elementary"

Juhendaja

Mairi Meizner

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli inglise filoloogia eriala, täiendanud end mitmetel kursustel ja läbinud täiskasvanute koolitaja täiendkoolituse. Täiskasvanutele olen õpetanud inglise keelt ligemale 20 aastat. Viimased 8 aastat olen töötanud Tartu rahvaülikooli keelevaldkonna koolitusjuhina.

Meie tunnuslause on "Õppida on mõnus!". Ka õpetada on mõnus, kui teed seda vabas ja sundimatus õhkkonnas ning õpilased tunnevad õppimisest rõõmu.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |