Inglise keel: vestluskursus: kõrgem kesktase

Info

Inglise keele vestluskursus kesktasemele. Kursust juhendab Katie Kontson, kelle emakeel on inglise keel.

Toimub Ainemaht Hind
31.01-9.05.2017
T 9.30-11.00
Pepleri 4
30 ak. tundi 168 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab õppematerjali. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu.

Kursusel kasutatakse valikmaterjale erinevatest õpikutest. Teemade valikul lähtutakse õpilaste soovidest ja päevakohastest teemadest.

Õppekava nimetus

Inglise keele madalam kesktase B1.2

Õppekava koostamise alus

Euroopa keeleõppe raamdokument

Õppe kogumaht

28 tundi auditoorset ja praktilist tööd + 9 tundi iseseisvat tööd

Juhendaja

Katie Kontson

Katie on rahvuselt inglane ja ta on sündinud Cambridge`s. Eestis on ta elanud juba 12 aastat. 2000. aastal lõpetas Katie Cambridge'i Ülikooli saksa ja prantsuse filoloogia magistriõppe. Ta on õpetanud inglise ja prantsuse keelt nii lastele kui ka täiskasvanutele Saksamaal ja Prantsusmaal. Katie on keelte armastaja ja lõpmatult uudishimulik elukestev õppija.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |