Inglise keel: madalam kesktase A2: I semester grupp 5

Inglise keele madalam kesktase A2 (Pre-Intermediate A2)

Toimub Ainemaht Hind
15.09-15.12.2017
R 10.15-12.30
Pepleri 4
42 ak. tundi 168 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu. Jätkajatele soodushind.

Kursus sobib inimesele, kes on algtaseme (A1) läbinud ja neile, kes kodulehel olevat inglise keele testi tehes said 35-50 punkti.

Õppematerjal

"New Headway Pre-Intermediate" 4th Edition

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppemeetodid

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge. Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada CD-plaatide kuulamine ja videote vaatamine. Ülesanded on võimalikult lähedased loomulikele suhtlussituatsioonidele ja annavad võimaluse kasutada õpitud väljendeid ja struktuure. Kursusel kasutatakse kaasaegseid õpikuid ja autentseid tekste. Keeleõppe rikastamiseks kasutatakse õppija isiklikke kogemusi.

Õppe sisu

Unit 1 Getting to know you. Sõprus. Seltskondlik vestlus. Tervitamine ja tutvumine. Oleviku, mineviku ja tuleviku aegade kordamine. Küsisõna ja küsilause. Eessõna. Sarnase tähendusega tegusõnad.

Unit 2 Whatever makes you happy. Mida mulle meeldib teha? Kas ma olen õnnelik? Naabrid. Ideaalne päev. Seltskondliku vestluse arendamine. Oleviku ajavormid. Have/have got.

Unit 3 What`s in the news? Uudised raadios ja ajalehes. Loo lugemine ja jutustamine. Mineviku ajavormid; reeglipärased ja ebareeglipärased verbid. Määrsõna. Ajamäärus.

Unit 4 Eat, drink and be merry! Toit ja toitumistavad. Söögikohad. Kauplused. Seltskondlik vestlus lauas. Much/many; some/any/ a few/ a little/ lots of. Artikkel. E-kirja kirjutamine.

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.

Juhendaja

Ruth Jõgi

Ruth Jõgi lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal. Alates 1991. aastast töötab Ruth Karlova Gümnaasiumis inglise keele õpetajana. Tartu Rahvaülikoolis alates 2001. aastast. 2016. aastal valiti Ruth Tartu Rahvaülikooli aasta õpetajaks.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |