Inglise keel: madalam kesktase A2: I semester grupp 1

Inglise keele madalam kesktase A2 (Pre-Intermediate A2)

Toimub Ainemaht Hind
18.09-18.12.2017
EK 9.00-10.30
Pepleri 4
54 ak. tundi 216 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu. Jätkajatele soodushind.

Kursus sobib neile, kes on jõudnud madalamale kesktasemele A2 ja soovivad seda taset korrata ja kinnistada ning neile, kes kodulehel olevat inglise keele testi tehes said 40-50 punkti.

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge. Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada CD-plaatide kuulamine ja videote vaatamine. Ülesanded on võimalikult lähedased loomulikele suhtlussituatsioonidele ja annavad võimaluse kasutada õpitud väljendeid ja struktuure. Kursusel kasutatakse kaasaegseid õpikuid ja autentseid tekste. Keeleõppe rikastamiseks kasutatakse õppija isiklikke kogemusi.

Õppematerjal

"New English File" Pre intermediate.

Õppe sisu

Lesson1.

A Where are you from? Sõnade järjekord küsilauses. Arvsõna. Õigekiri.

B Charlotte`s choice. Inimesed - nende välimus ja iseloom. Lihtolevik.

C Mr and Mrs Clark and Percy. Rõivad. Kestev olevik. Eessõna kohamäärustes.

Praktiline kõnekeel Probleemid hotellis.

Lesson 2.

A Right place, wrong person. Puhkus. Lihtminevik, reeglipärased ja ebareeglipärased tegusõnad.

B The story behind the photo. Eessõna aja- ja kohamäärustes. Kestev minevik.

C One dark October evening: Ajavormide kordamine. Tegusõnafraas.

Revise and check 1 & 2.

Lesson 3.

A Plans and dreams: Lennujaamas. Plaanid ja ennustused (be going to …).

B Let`s meet again. Kokkulepped. Tegusõna + prepositsioon.

C What`s the word?

Practical English: Probleemid restoranis.

Lesson 4

A Parents and teenagers: Kodutööd (make/do). Täisminevik (yet, just, already):

Fashion and shopping. Ostlemine. Kas lihtminevik või täisminevik?

C Lost weekend: something, anything, nothing ; -ed ja -ing_ lõpulised omadussõnad.

Revise and Check 3& 4.

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.

Juhendaja

Krista Pisuke

Krista on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia ja Tartu Ülikooli Avatud Ülikooli inglise keele õpetajate kursused, läbinud andragoogika täiendkoolituse ning täiendanud end välismaal. Töökogemus: Tartu Keeltekool, inglise keele õpetaja; Võnnu keskkool, inglise keel. Rahvaülikoolis alates 2003.a. Krista töötab ka giidina ning reisisaatjana.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |