Inglise keel: algtase A1: Grupp 3 - на базе русского языка

АНГЛИЙСКИЙ – БАЗОВЫЙ УРОВЕНЬ (на базе русского языка)

Toimub Ainemaht Hind
16.01-22.05.2018
T 9.00-10.30
Pepleri 4
36 ak. tundi 135 €
Registreerima

рассчитан на взрослых и старшеклассников, которые начинают изучение английского с нуля, или уже начинали его изучать, но хотели бы немного вернуться назад, прежде чем двигаться вперёд. В стоимость курса входят учебные материалы (НДС не добавляется). Обучение проводится по учебнику “New Headway Beginner”.

РАЗДЕЛ 1. HELLO!

Формулы вежливости. Глагол TO BE (быть),THIS IS…(это...), MY/YOUR (мой/твой). Счет от 1 до 10. Множественное число существительных.

РАЗДЕЛ 2. YOUR WORLD.

Страны и национальности. Местоимения he/she/they (он/она/они); his/her (его/её). Вопросительные предложения. Счёт от 11 до 30.

РАЗДЕЛ 3. ALL ABOUT YOU.

Специальности. Личная информация. Отрицательные предложения. Формулы вежливости.

РАЗДЕЛ 4. FAMILY AND FRIENDS.

Моя семья и друзья. Притяжательные местоимения и притяжательный падеж существительных. Глагол HAVE/HAS (иметь).

РАЗДЕЛ 5. THE WAY WE LIVE.

Еда и питьё. Языки и национальности. Настоящее простое время. Артикль A/AN. Счёт от 1 до 100. Сколько это стоит?

РАЗДЕЛ 6. EVERY DAY.

Мой день. Уклад жизни. Дни недели. Время. Настоящее простое время. ALWAYS/SOMETIMES/NEVER (всегда/иногда/никогда).

Домашняя работа поможет повторить и закрепить материал, пройденный в классе- заучивание слов, чтение текстов, или выполнение упражнений на грамматику.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |