Inglise keel: kevadine lühikursus: suhtluskeel kesktasemele

Info

Inglise keele vestluskursus kesktasemele (õppetöö toimub B1 tasemel). Hea võimalus värskendada oma inglise keele oskust enne suve.

Toimub Ainemaht Hind
3.05-19.06.2017
EK 17.00-18.30
Pepleri 4
24 ak. tundi 108 €
Registreerima

Kursuse põhirõhk on suulise väljendusoskuse arendamisel. Dialoogid ja rollimängud aitavad harjutada kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kursusel tuletame meelde ununenud sõnavara ja kordame üle grammatika põhireeglid. Kursuse jooksul arendatakse eelkõige rääkimis- ja, kuulamisoskust. Kursuse eesmärk on laiendada sõnavara ning õppida end lihtsal ja arusaadaval viisil väljendama. Paaris- ja grupitööd, erinevad rollimängud, dialoogid ning arutelud aitavad omandada ladusat kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kuulamisharjutused aitavad arendada kuulamis- ja arusaamisoskust. Kaasaegne õppematerjal pakub käsitlemiseks huvitavaid teemasid.

Õppematerjal: "Clockwise Intermediate Classbook".

All in the mind.

Starting a conversation. Making friends. Question types. Word groups. Recording new words.

Changing world.

Other countries, nationalities and languages. Present tenses to discuss change. Being imprecise.

Life story.

Life stages. Personality characteristics. Telling stories. Past simple and present perfect.

Something to do.

Things that I enjoy. Free time activities. Making suggestions. Verb + ing; to + verb

A question of lifestyle.

Daily routines, lifestyle and health. Giving indirect answers. Comparatives of adjectives and adverbs.

Taking changes.

Sports and risky activities. Agreeing with someone. Emotional reactions. Linking ideas.

Juhendaja

Krista Pisuke

Krista on lõpetanud Tartu Ülikooli eesti filoloogia ja Tartu Ülikooli Avatud Ülikooli inglise keele õpetajate kursused, läbinud andragoogika täiendkoolituse ning täiendanud end välismaal. Töökogemus: Tartu Keeltekool, inglise keele õpetaja; Võnnu keskkool, inglise keel. Rahvaülikoolis alates 2003.a. Krista töötab ka giidina ning reisisaatjana.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |