Inglise keel: kevadine lühikursus: suhtluskeel madalamale kesktasemele (hommikune rühm)

Inglise keele vestluskursus madalamale kesktasemele (õppetöö toimub A2 tasemel).

Toimub Ainemaht Hind
10.05-16.06.2017
KR 8.30-10.00
Pepleri 4
24 ak. tundi 108 €
Registreerima

Hea võimalus värskendada oma inglise keele oskust enne suve. Kursus sobib inimesele, kes on inglise keelt küll varem õppinud, kuid ei ole seda ammu kasutanud või ei ole suhtlemisvilumust omandanud. Kursuse põhirõhk on suulise väljendusoskuse arendamisel. Dialoogid ja rollimängud aitavad harjutada kõnekeelt, et tulla toime igapäevastes suhtlussituatsioonides. Kursusel tuletame meelde ununenud sõnavara ja kordame üle grammatika põhireeglid.

Õppe sisu

Being me.

Talking about yourself. Getting to know each other. Asking questions and finding out personal information. Question forms and short answers.

Social Life.

Free time activities. Making social arrangements. Accepting and refusing invitations and suggestions.

Meet the family.

Family members. Family tree. Describing people - appearance and personality. Compound adjectives.

Nearest & dearest.

Relationships vocabulary. Different relationships. Listening for specific information.

Being a traveller.

Talking about travel experiences. Holiday dialogues. Past Simple and continuous; regular and irregular verbs. Top 20 verbs in spoken English

On the road.

Transport vocabulary. Asking for travel information. Making hotel bookings.

Enjoy your trip!

Choosing a holiday. Planning what to take on holiday. Multi-word verbs.

Traveller`s tales.

Travel advice. Holiday problems.

Being a consumer.

Money vocabulary. Saving money First conditional; present simple after when, before, after, as soon as.

Ready to order

Useful language for eating out or at someone`s house. Favourite restaurants. Short questions.

Juhendaja

Ruth Jõgi

Ruth Jõgi lõpetas Tartu Ülikooli 1984 aastal. Alates 1991. aastast töötab Ruth Karlova Gümnaasiumis inglise keele õpetajana. Tartu Rahvaülikoolis alates 2001. aastast. 2016. aastal valiti Ruth Tartu Rahvaülikooli aasta õpetajaks.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |