Inglise keel: elementaartase A1-A2: jätkugrupp 3

Elementaarkursuse 2. osa. Õppetöö toimub A2.1 tasemel.

Toimub Ainemaht Hind
9.01-19.04.2018
TN 19.00-20.30
Pepleri 4
60 ak. tundi 240 €
Registreerima

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut ja -töövihikut. Kursusetasule käibemaksu ei lisandu.

Õppematerjal

"New Headway Elementary. 4th Edition."

Õpiku juurde kuuluv iTutor DVD-Rom võimaldab klassis läbivõetud materjali uuesti üle korrata ning annab hulgaliselt lisamaterjali iseseisvaks tööks. Töövihiku juurde kuuluv iChecker CD-ROM annab võimaluse kuulata töövihiku tekste, teha sõnavara ja grammatika lisaharjutusi ning teste. Õpilastel endil on võimalik tellida veel mitmeid digitaalseid õppekomplekti lisasid, näiteks Prase-a-day app või e-Books jm.

Õppemeetodid

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge. Kuulamis- ja mõistmisoskust aitavad arendada CD-plaatide kuulamine ja videote vaatamine. Ülesanded on võimalikult lähedased loomulikele suhtlussituatsioonidele ja annavad võimaluse kasutada õpitud väljendeid ja struktuure. Kursusel kasutatakse kaasaegseid õpikuid ja autentseid tekste. Keeleõppe rikastamiseks kasutatakse õppija isiklikke kogemusi.

Õppe sisu

Unit 7 Dates to remember. Minu elu. Jutustame lugusid. Tähtpäevad. lihtminevik; küsilause; eitav lause; ajamäärus; määrsõna

Unit 8 Eat in or out? Söök ja jook. Vajalikud asjad. Sisseostude tegemine. Viisakusväljendid ostlemisel. Lemmikretsept. Lemmikvõileib. Loendatavad ja loendamatud nimisõnad; I like/I`d like; some/any; How much…?/How many ….? Ametlik ja mitteametlik e-kiri.

Unit 9 City living. Linnas ja maal. Suurlinnad. Tee juhatamine. Minu elukoht. Omadussõnade võrdlusastmed; have got.

Unit 10 Where on earth are you? Inimese välimus. Rõivad. Inimese kirjeldamine. In/at/on kohamäärustes; kestev olevik ja lihtolevik; something/nothing, sidesõnad

Unit 11 Going far. Milline on ilm? Erinevad paigad. Reisiplaan. Puhkus. Ettepanekud. Intervjuu. going to – tulevik; postkaardi kirjutamine.

Unit 12 Never ever! Transport. Reisimine. Täisminevik; ever/never; yet/just; ajavormide kordamine; take/get.

Iseseisev töö

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust, samuti kasutada õpiku ja töövihiku juurde kuuluvaid CD-ROM-e.

Juhendaja

Piret Kivi

Olen rõõmus ja energiline inglise keele õpetaja. Cambridge'i Ülikooli CELTA tunnistus on mul aastast 2006. Sellest ajast olen tegelenud ka inglise keele õpetamisega. Viimased kaks aastat õpetasin täiskasvanud õpilasi Hispaanias ja meil oli koos väga tore. Inimesed said targemaks ning ka mina sain kätte oma eduelamuse, sest suutsin õhtul tööst kurnatud täiskasvanutele inglise keele õpetamisega rõõmu valmistada. Olen õpetanud väga erinevas vanuses inimesi ja õppida ei ole kunagi hilja. Olen 42 aastat vana ning seega ka ise "vana üliõpilane"! Õpin praegu Tartu Ülikoolis. Minu jaoks on õpetamine palju enamat kui lihtsalt töö. Nii õppimine kui ka õpetamine on tõsised tegevused, aga nalja saab kindlasti ka. Ootan kõiki tundi!

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |